WP VR - en to da_DK translation catalogue (22 entries)

en: Activate License
da_DK: Aktivér licens

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
da_DK: Før du starter, kan du tjekke vores dokumentation for at blive fortrolig med WP VR - 360 Panorama og virtual tour creator for WordPress.

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
da_DK: Kan du ikke finde en løsning med vores dokumentation? Bare send en billet på Support forum. Vi skal løse dit problem.

en: Deactivate License
da_DK: Deaktiver licens

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
da_DK: Luk ikke eller opdater siden under importprocessen. Det kan tage nogle minutter.

en: Documentation
da_DK: Dokumentation

en: Enter your license key, save changes and activate.
da_DK: Indtast din licensnøgle, gem ændringer og aktiver.

en: General
da_DK: Generel

en: Height:
da_DK: Højde:

en: Import
da_DK: Importere

en: Import tour file:
da_DK: Importer turnéfil:

en: License Key
da_DK: Licensnøgle

en: Make WPVR Popular
da_DK: Gør WPVR populær

en: Post a Ticket
da_DK: Send en billet

en: Put value in (px)
da_DK: Sæt værdi i (px)

note: Author of the plugin
en: Rextheme
da_DK: RexTheme

en: Share On
da_DK: Del på

en: Upgrade to Pro
da_DK: Opgrader til Pro

en: Video Tutorials
da_DK: Video-tutorials

en: Width:
da_DK: Bredde:

note: Description of the plugin
en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
da_DK: WP VR - 360 Panorama og virtual tour creator til WordPress er et tilpasset panorama & virtual builder værktøj til WordPress Website.

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
da_DK: Din vurdering og feedback betyder noget for os. Hvis du er tilfreds med WP VR - 360 Panorama og virtual tour creator for WordPress, giver os en vurdering.
