WP VR - en to nl_NL translation catalogue (23 entries)

en: Activate License
nl_NL: Activeer licentie

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
nl_NL: Voordat u begint, kunt u onze documentatie raadplegen om vertrouwd te raken met WP VR - 360 Panorama en virtual tour creator voor WordPress.

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
nl_NL: Kunt u geen oplossing vinden in onze documentatie? Plaats gewoon een ticket op het ondersteuningsforum. We moeten uw probleem oplossen.

en: Deactivate License
nl_NL: Licentie deactiveren

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
nl_NL: Sluit of vernieuw de pagina niet tijdens het importproces. Dit kan enkele minuten duren.

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Enter your license key, save changes and activate.
nl_NL: Voer uw licentiesleutel in, sla wijzigingen op en activeer.

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Height:
nl_NL: Hoogte:

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import tour file:
nl_NL: Tourbestand importeren:

en: License Key
nl_NL: Licentiesleutel

en: Make WPVR Popular
nl_NL: Maak WPVR populair

en: Post a Ticket
nl_NL: Plaats een ticket

en: Put value in (px)
nl_NL: Zet waarde in (px)

note: Author of the plugin
en: Rextheme
nl_NL: RexTheme

en: Share On
nl_NL: Delen op

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Upgrade to Pro
nl_NL: Upgraden naar Pro

en: Video Tutorials
nl_NL: Video uitleg

en: Width:
nl_NL: Breedte:

note: Description of the plugin
en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
nl_NL: WP VR - 360 Panorama en virtual tour creator voor WordPress is een op maat gemaakte panaroma & virtual builder-tool voor WordPress Website.

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
nl_NL: Uw beoordeling en feedback zijn belangrijk voor ons. Als je tevreden bent met WP VR - 360 Panorama en virtuele tourmaker voor WordPress, geef ons dan een beoordeling.
