WP VR - en to sv_SE translation catalogue (23 entries)

en: Activate License
sv_SE: Aktivera licens

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
sv_SE: Innan du börjar kan du kontrollera vår dokumentation för att bekanta dig med WP VR - 360 Panorama och virtuell turneringsskapare för WordPress.

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
sv_SE: Kan du inte hitta lösningen med vår dokumentation? Lägg bara en biljett på supportforum. Vi ska lösa ditt problem.

en: Deactivate License
sv_SE: Inaktivera licens

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
sv_SE: Stäng inte eller uppdatera sidan under importprocessen. Det kan ta några minuter.

en: Documentation
sv_SE: Dokumentation

en: Enter your license key, save changes and activate.
sv_SE: Ange din licensnyckel, spara ändringar och aktivera.

en: General
sv_SE: Allmän

en: Height:
sv_SE: Höjd:

en: Import
sv_SE: Importera

en: Import tour file:
sv_SE: Importera turnéfil:

en: License Key
sv_SE: Licensnyckel

en: Make WPVR Popular
sv_SE: Gör WPVR populär

en: Post a Ticket
sv_SE: Lägg upp en biljett

en: Put value in (px)
sv_SE: Sätt värde i (px)

en: Radius:
sv_SE: Radie:

en: Share On
sv_SE: Dela på

en: Support
sv_SE: Stöd

en: Upgrade to Pro
sv_SE: Uppgradera till PRO

en: Video Tutorials
sv_SE: Videohandledning

en: Width:
sv_SE: Bredd:

note: Description of the plugin
en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
sv_SE: WP VR - 360 Panorama och virtuell turneringsskapare för WordPress är ett anpassat panorama & virtuellt byggareverktyg för WordPress webbplats.

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
sv_SE: Ditt betyg och feedback är viktigt för oss. Om du är nöjd med WP VR - 360 Panorama och en virtuell turnéskapare för WordPress ge oss ett betyg.
